Najczęściej zadawane
pytania

Ogólne

Zabieg

Zabieg wybielania polecamy osobom, których zęby zostały przebarwione przez palenie tytoniu, picie kawy, herbaty, coca-coli, wina, napojów cytrusowych itp. Nasz zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny.

Smiling Bar to zabieg kosmetyczny, a nie stomatologiczny. Nasza metoda działa na zęby natychmiastowo – pierwszy efekt widoczny jest już po 15 minutach. Materiały, które stosujemy, są bezpieczne dla zębów i dziąseł, nie powodują ich nadwrażliwości oraz dają najlepszy możliwy rezultat. Wszystkie produkty oraz lampy LED sprowadzane z USA posiadają atesty UE. Efekt wybielenia utrzymuje się jednak krócej niż w przypadku wybielania stomatologicznego, ponieważ metoda jest nieinwazyjna oraz nie wnika w strukturę tkanki zęba.

Źródła powstawania przebarwień to przyczyny zewnętrzne takie jak: sztuczne barwniki w pożywieniu i napojach, kawa, nikotyna, kamień nazębny, bakterie chromo-genne, płukanki i leki (zawierające chlorheksydynę lub płynną postać soli żelaza, olejki aromatyczne, Amoksiklav).
Natomiast 
w przypadku przyczyn wewnętrznych należy wymienić uwarunkowania genetyczne oraz przebyte choroby, które mogą mieć wpływ na wygląd zębów.

Nasza metoda nie powoduje nadwrażliwości zębów. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie ma skutków ubocznych. Jakość i gwarancja bezpieczeństwa potwierdzona certyfikatami Unii Europejskiej.

Nasze produkty oraz lampy LED stosowane do wybielania zostały opracowane w laboratoriach w USA. Produkty te są stosowane na szeroką skalę również w Europie. Wybielanie zębów naszą metodą jest całkowicie bezpieczne.

Zabieg trwa 45 minut: 3 razy po 15 minut. Można wykonać również wybielenie 30-minutowe (15 min. + 15 min.) jeżeli Klient jest wystarczająco zadowolony z efektu już po pół godzinie.

Przez 24h po zabiegu należy stosować białą dietę.
W tym czasie nie należy palić papierosów, pić kawy, herbaty, wina czerwonego, coca-coli i innych „kolorowych” napojów oraz spożywać barwiących pokarmów zawierających np. curry.

Zdecydowana większość osób może poddać się zabiegowi wybielania zębów. Warunkiem są zdrowe zęby i dziąsła.

Wszystkie przypadki wymienione poniżej wykluczają przeprowadzenie zabiegu:

  • ciąża lub okres karmienia
  • chemioterapia
  • patologiczne starcie szkliwa
  • słabe szkliwo lub odwapnione spowodowanym nadużywaniem fluorków
  • paradontoza, której towarzyszy zapalenie dziąseł lub ich zły stan
  • noszenie aparatu ortodontycznego
  • niedawny stomatologiczny zabieg chirurgiczny
  • chore zęby bądź w trakcie leczenia
  • osoby niepełnoletnie
  • stosowanie aparatu korekcyjnego

Efekt utrzymuje się od 3 nawet do 8 miesięcy.

Jest uzależniony od indywidualnego uzębienia oraz nawyków higienicznych i żywieniowych.

Żel wykorzystywany do zabiegów w Smiling Bar zawiera naturalne składniki z roślin i minerałów.

Jakość i gwarancja bezpieczeństwa potwierdzona certyfikatami Unii Europejski oraz FDA.

Umów się
na zabieg

Wypełnij formularz